Mohlo by vás zajímat

Bulharsko je stále oblíbenější destinací českých turistů a má k tomu velmi příznivé předpoklady. Příjemná rodinná atmosféra, přírodní i kulturní zajímavosti na dosah v rámci výletů, výborná dopravní dostupnost, jedny z nejnižších cen za pobyt a místní bohatou gastronomii. Toto vše vytváří vynikající kombinaci lákadel státu na pobřeží Černého moře.

Objevujte kouzla historických památek místních letovisek a zastavte se v restauracích na bulharské speciality všeho druhu. Jídelní lístek budete mít ve velké části z nich i Česky. Nejvyhledávanějšími centry bulharských pamětihodností a přímořské turistiky jsou Albena, Svatý Konstantin a Varna na severu, Nesebar, Obzor, Pomorie a Slunečné pobřeží ve střední části a Burgas, Primorsko, Kiten a Sozopol na jihu.

Nabídka zájezdů do Bulharska je každým rokem velmi bohatá. Pokud rádi využíváte last minute zájezdy na poslední chvíli, přijdete si při výběru dovolené na své. Hotely i soukromá ubytování nabízí širokou paletu služeb a možností stravování. Čím dál oblíbenější je forma stravování all inclusive, ve které je zahrnuto prakticky cokoliv z portfolia pokrmů i nápojů. Překvapí vás i všeobecná pohostinnost místních obyvatel. Pokud se vydáte na dovolenou do Bulharska, zdejší atmosféru, pláže a zábavu budete vychutnávat všemi vašimi smysly.