Mohlo by vás zajímat

Objevte kouzlo mimořádně malebného a přitom tak snadno dostupného jihoevropského státu s bohatou historií. Téměř 1 300 kilometrů dlouhý pás Apeninského poloostrova nabízí prostor pro nepřeberné množství aktivit, výletů a návštěv památek světového formátu. Dovolená u moře zde dosahuje nových nepoznaných rozměrů a všudypřítomné písečné pláže imitují nádech opravdové exotiky.

Kromě italské historie na nás dýchne také fenomén výborné italské kuchyně, která se prezentuje čerstvostí, lehkostí, pestrostí a nezapomenutelnou chutí. Dopravní dostupnost Itálie je výborná díky husté síti dálnic, takže ať už míříte do nejbližších středisek, jakými jsou Caorle nebo Bibione, anebo cestuje na daleký jih do oblasti Kalábrie, kilometry utíkají velmi pohodlně a rychle.

Itálie nabízí kromě velkého množství hotelů také nezvykle pestrou nabídku skromnějších ubytovacích kapacit za rozumnou cenu, takže můžete využít i levné kempy a apartmány. Pokud zkombinujete výhodné ceny početných forem ubytování s výhodnými nabídkami cestovních kanceláří například v rámci last minute zájezdů, nemůžete s italským výběrem nikdy šlápnout vedle, ať už se jedná o cenu zájezdu, a hlavně potom kvalitu samotné dovolené.