Mohlo by vás zajímat

Kuba je jednou z nejžádanějších exotických destinací, kam Češi hlavně v zimních měsících vyrážejí za sluncem a teplem. Dovolená na Kubě, to jsou zážitky na nádherných plážích provoněných výborným karibským rumem. Užijte si zájezd na Kubu, na ostrov, který se houpe v rytmu salsy a bachaty. Potěší nás velmi nízké ceny, čerstvé ovoce a atmosféra velmi vzdálená uspěchané době západního světa. Zobrazit více

Dovolenou na Kubě můžete prožít v mnoha lokalitách a záleží i na tom, zda chcete prožít dovolenou v klidu na některém z ostrůvků, nebo zda dáváte přednost ruchu větších letovisek, jako je například kubánské Varadero. Pokud si chcete užít klid a nádherné pláže, vydejte se na dovolenou na sever Kuby do souostroví Jardines del Rey, kde leží panenský ostrov Cayo Coco. Hlavní město Havana má zase své nezaměnitelné koloniální kouzlo.

Hlavní turistická sezona na Kubě se kryje s naší zimou. Zatímco u nás je mrazivo, na Kubě se pláže pomalu zaplňují a největší část turistů je právě ze severní polokoule. Na Kubu se tedy velmi často létá také strávit například Silvestra. Cestujte na Kubu s výraznou slevou při zakoupení některé z last minute nabídek. Zájezdy do kubánských hotelů nabízí i možnost all inclusive stravování, takže na své si přijde i náročnější klientela.