Mohlo by vás zajímat

Malebná asijská "Země úsměvů" okouzlí naprosto každého cestovatele, který si chce ze své dovolené odnést zážitky na celý život. Nabízí nádherné pláže omývané tyrkysovým mořem, skvělou a specifickou kuchyni, jedinečnou přírodu i monumentální památky, které nemají jinde ve světě obdoby. Kombinace tropického podnebí a Indického oceánu, to je chuť nefalšované thajské exotiky, kde se každá dovolená stane nezapomenutelnou.

V Thajském království můžete navštívit například pozoruhodnou kosmopolitní metropoli Bangkok, tropické národní parky Kaeng Krachan a Khao Lak či úchvatné starobylé město Ayuthaya. Samostatnou kapitolou je řeka Kwai se svým slavným strategickým mostem z dob druhé světové války. Neváhejte a vydejte se s námi prozkoumat exotická zákoutí východní Asie do letovisek jako Krabi, Phuket, Pattaya či Koh Samui. Thajská přímořská letoviska jsou proslulá jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Doba letu do Thajska činí asi 11 hodin, letenky lze pořizovat se slevou, zvláště pokud využijete některou z last minute nabídek. Hotely v Thajsku jsou přizpůsobené západní klientele, velmi luxusní a nabízející výborné služby. Stravování formou all inclusive je samozřejmostí. Převládají dvoulůžkové pokoje, ale k dispozici jsou rovněž různé plážové bungalovy. Krásy vzdálené exotiky, tropické klima, nádherné pláže s bílým pískem, to jsou vizitky Thajska. Proto neváhejte a vydejte se poznávat dálky.