Mohlo by vás zajímat

Malebná a v létě značně rozpálená krajina Pyrenejského poloostrova zažila velký zájem českých turistů v 90. letech a pak se naši výletníci za sluncem rozptýlili do více zemí kolem Středozemního moře. Před námi je situace, kdy se Češi do Španělska začínají navracet, zejména díky výborným službám, dobré dopravní dostupnosti, kvalitním hotelům, mimořádné gastronomii a všeobecné bezpečnosti, která začíná být na jihu Evropy novým požadavkem turisty. Dovolená ve Španělsku je velký zážitek díky krajině, kultuře, přímořské rekreaci a perfektnímu jídlu všude kolem na dosah.

Dobrodruzi se jistě vydají do Španělska po vlastní ose či autobusem. Cílem takové zájezdové dovolené bude zejména nesčetněkrát prověřená Costa Brava. Její střediska jsou zárukou kvality a pravého španělského večerního života. Velký nárůst popularity a zájmu je očekáván u leteckých zájezdů na Baleáry. Mallorca, Menorca a Ibiza jsou vyhlášené destinace plné tanečního života a skvělých pláží. Jsou izolované od pevniny, a tudíž si můžeme vytipovat i mimořádně klidná místa.

Právě protože se do Španělska čím dál více létá, a to nejenom z Prahy, ale i dalších českých mezinárodních letišť, jsou v nabídkách cestovních kanceláří a agentur početné last minute pobyty. Nenechte si v žádném případě ujít ty nejlepší, u kterých výrazně ušetříte, a přitom se podíváte do kvalitních hotelů a užívat si budete bohatou polopenzi, nebo dokonce vychytaný all inclusive stravovací luxus s nápoji i pokrmy po celý den.