Mohlo by vás zajímat

Seychelské ostrovy jsou rájem naší planety a to v pravém slova smyslu. Čekají na nás exkluzivní liduprázdné bílé pláže se žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost tohoto koutu světa. Seychelské ostrovy nabízí jedinečnou faunu a flóru, kterou nenajdete nikde jinde na světě. Není zde žádná masová turistika a příroda není nijak znečištěna nebo ovlivněna činností člověka. Nepotřebujete vstupní víza ani očkování. Dovolená na Seychelách je nezapomenutelným zážitkem na celý život.

K největším a turisty nejoblíbenějším patří zejména ostrovy Mahé a Praslin, ale vysněnou klidnou dovolenou si můžete dopřát i na ostrůvcích menších, jako jsou La Digue či Sainte Anne. Při návštěvě Seychel byste určitě neměli zapomenout navštívit národní park Vallé de Mai na ostrově Praslin, kde roste unikátní kokosový ořech Coco de Mer, který svým tvarem připomíná ženské lůno. Sportovní vyžití a večerní zábavu najdete na zmiňovaném Mahé v oblasti Beau Vallon. Každý z ostrovů je unikátní, má svou jedinečnou atmosféru a půvab.

Hotelové resorty jsou luxusně vybavenou branou do pohádkového pobytu na souostroví. Budou Vás hostit neomezenou all inclusive nabídkou stravování a jejich doprovodné služby zahrnují vše, co k vynikající dovolené patří. Cestovní kanceláře a agentury nabízí různé last minute nabídky zájezdů, takže neváhejte a ještě navíc ušetřete za mimořádně kvalitní dovolenou. Doba letu na Seychely trvá asi 11 hodin.