Mohlo by vás zajímat

Maledivy by se daly popsat doslova jako ráj na zemi, rozkládající se v Indickém oceánu, tvořený tisíce korálovými ostrůvky, jejichž břehy jsou omývány křišťálově průzračnou vodou. Exotickou atmosféru navozují také azurově modré nebe bez jediného mráčku, nádherné pláže s jemným bílým pískem a vzrostlými kokosovými palmami. Dovolená na Maledivách je ideálním cílem pro potápěče, milovníky šnorchlování i pouhé obdivovatele podmořského života, kteří v těchto místech zažijí neuvěřitelnou podívanou.

Maledivské souostroví nabízí ideální podmínky téměř pro všechny vodní sporty, k nejoblíbenějším patří vodní lyžování, windsurfing, plachtění, projížďka na skútru nebo plachtění na katamaránu. Všechny turistické ostrovy disponují bohatou nabídkou služeb sportovního vyžití, s možností vypůjčení si kompletního sportovního vybavení. Výjimkou není ani přítomnost plně vybavených potápěčských škol, které se nachází téměř na každém ostrově.

Historické památky, starobylé domy, výškové budovy a spleť úzkých dlouhých uliček jsou soustředěny v hlavním městě Malé. Hotelové resorty vyšší kategorie a luxusní vilové komplexy mají v nabídce širokou paletu služeb, jakými jsou tenisové a squashové kurty, plně vybavené posilovny, sauny, kosmetická studia a wellness programy. Maledivy můžete obdivovat levně. Sledujte ale proto pozorně last minute nabídky cestovních kanceláří a agentur, abyste se mohli na krásné a exotické Maledivy podívat co nejpřijatelněji.